אודות

חברת simply AD הוקמה בשנת 2009 ומאז ועד היום הנה חברת פרסום ובית תכנה העוסק במתן פתרונות פרסומיים ושיווקיים לעסקים שונים מכל התחומים.

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, רשת האינטרנט הנה רשת הפרסום הגדולה ביותר והאפקטיבית ביותר.

שיטות הקידום והשיווק  לעסקים הופכות מאתגרות יותר ויותר.

חברת Simply AD היא חברה דינמית וצעירה המתעדכנת חדשות לבקרים בנוגע לכל החידושים בתחום התוכנה, השיווק והפרסום, ברשת וב mobile.

בשנים האחרונות  הטכנולוגיה קרבה את הלקוח יותר מתמיד אל בתי העסק ונוכחות ברשת האינטרנט הפכה מרכיב מרכזי בתקשורת בין בית העסק לצרכן והלקוח מצפה בקליק אחד להיחשף לשירות אותו הוא מחפש.

אנחנו ב Simply AD  יודעים לייצר פתרון טכנולוגי tailor made לבית העסק שלך בין אם זה פתרונות מיתוג, תוכנה, אתר תדמית, חנות אינטרנטית, פורטל ארגוני או אפליקציה נדע לייצר את המענה המתאים ביותר ולעטוף בחבילה שיווקית מותאמת .באמצעות פלטפורמה פרסומית המדגישה את היתרון היחסי של כל עסק קטן, בינוני, או גדול אל מול מתחריו, כל זאת בהתאם לתקציב שאותו קובע בעל העסק.

חברת Simply AD מתחזקת שיתופי פעולה עם חברות  התוכנה, השיווק והפרסום הגדולות בארץ באופן שוטף. זהו למעשה יתרון נוסף שלנו בהצעת מגוון רחב במיוחד של מוצרי שיווק ופרסום באינטרנט וב mobile  המתאים לכל עסק באשר הוא.

Simply AD משתייכת לסוכנויות העובדות עם google בתכנית שותפים google partners ומתעדכנת חדשות לבקרים בחידושים האחרונים אותם מציעה google לקהל לקוחותיה בעולם.