קידום אתרים ממומן

לתיאום פגישה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
או חייגו עכשיו - 09-7931011
נא להזין את פרטיך
שם
דואר אלקטרוני
טלפון
מתעניין ב:
פרטים נוספים
קידום עסקים באינטרנט הוא תחום נרחב ביותר, תחום החולש על פני כל רשת האינטרנט מאתרים של עסקים ועד הרשתות החברתיות. יש המון אפשרויות בהן אתם יכולים להשתמש על מנת לקדם את העסק שלכם, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, קידום ברשתות חברתיות, פרסום באתרים אחרים ואפילו יציאה בקמפיין אינטרנטי שיופיע בכל האתרים הגדולים ברשת. אך האם אתם יודעים מהו המקום שבו רוב הגולשים מחפשים עסקים באינטרנט? נכון, גוגל. ועל מנת להופיע בגוגל בעמוד הראשון יש לכם שתי אופציות, המהירה והאיטית. האופציה האיטית יותר היא קידום אתרים אורגני, תהליך שלוקח זמן ומעלה את רלוונטיות האתר למילת המפתח הרלוונטי. האפשרות השנייה שלכם היא קידום אתרים ממומן, אתם משלמים לגוגל ובאותו רגע האתר שלכם נמצא בעמוד הראשון. תלוי כמה שילמתם.

מה הוא קידום ממומן?

קידום ממומן הוא למעשה קמפיין שיווקי שמופיע בעמוד תוצאות החיפוש של לצידן של תוצאות החיפוש האורגניות. על מנת ליצור קמפיין של קידום אתרים ממומן צריך ללמוד ולהירשם ל-"ADWORDS". זוהי למעשה המערכת שמנהלת את פרסום המודעות שלכם בהתאם להגדרות שלכם. על מנת לשמור על מערכת הפרסום שלה, גוגל יצרה מערך חוקים נוקשה מאד שנועד על מנת שכל המפרסמים יעמדו בו, ברגע שקמפיין קידום אתרים ממומן אינו עומד בחוקים הוא פשוט נעלם מהרשת, ללא שום הודעה מוקדמת. כל זאת עד אשר מחזירים אותו למוטב. מכיוון שמערכת החוקים של גוגל היא מאד מפורטת מומלץ מאד לדעת כיצד לעמוד בכל החוקים או לחילופין לשכור איש מקצוע שיטפל בקמפיין.

האם שווה לשכור בעל מקצוע לצורך קידום אתרים ממומן?

קידום אתרים ממומן הוא למעשה הדרך לתת ללקוח תוצאות מיידיות עליהן הוא צריך לשלם את הכסף לגוגל. השאלה שבדרך כלל עולה בנוגע לשירותי קידום אתרים ממומן היא האם כדאי לשכור את שירותיו של אדם המתמחה בכך? התשובה לכך היא כן. מכיוון ששימוש במערכת קידום אתרים ממומן מבוצעת על ידי תשלום ישירות לגוגל והערכה של גוגל בנוגע לעלות, הרי שאדם שיודע כיצד לעבוד עם המערכת יכול לייעל את השימוש בפרסומות ולמעשה להוריד את המחיר שמשולם עבור כל מודעה. זהו העיקרון על פיו קידום אתרים ממומן עובד, ככל שהמודעה מנוסחת בצורה טובה יותר, מובילה לאתר איכותי יותר ואני עובדת על החוקים המוגדרים כך מחירה של כל מודעה יורד בהתאם. 
אם אתם מעוניינים להשיג תוצאות טובות יותר מקמפיין של קידום אתרים ממומן, חשוב מאד לדעתי להשתמש באיש מקצוע, אדם שמכיר את מערכת הפרסום של גוגל ויודע איך להוציא ממנה את התוצאות הטובות ביותר.
קידום אתרים ממומן