קידום אתרים אורגני

לתיאום פגישה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
או חייגו עכשיו - 09-7931011
נא להזין את פרטיך
שם
דואר אלקטרוני
טלפון
מתעניין ב:
פרטים נוספים
קידום אתרים אורגני היא פעולה שעשויה לקחת זמן, בסופו של דבר קידום אתרים ברשת הוא דבר שזמן הביצוע שלו תלוי מאד בתקציב העומד לרשותכם. אם ברשותכם תקציב פרסום גדול, יש בידכם את האפשרות להשתמש באפשרות של קידום ממומן, קידום אתרים אורגני שבו אתם משלמים עבור מיקום האתר שלכם בתוצאות החיפוש. מצד שני אם אינכם עסק גדול, עם תקציבי פרסום נרחבים לא בטוח שהאופציה הזו היא הטובה ביותר עבורכם, יכול להיות שמבחינה כלכלית עדיף לכם לבחור בצורת קידום אתרים שונה במקצת, אמנם כזו שאורכת זמן רב יותר, אך בסופו של דבר נותנת תוצאות מצוינות במידה ונעשה כמו שצריך. כמו כן מומלץ להשתמש בשירות של חברת קידום אתרים בשביל לקבל תוצאות מירביות.
 

מה ההבדל בין קידום אתרים אורגני לממומן?


האפשרות הראשונה של קידום אתרים בגוגל שעליה ארחיב היא קידום ממומן. בשיטה זו למעשה, אתם, בעלי העסק מגדירים תקציב שאותו אתם מעוניינים להשקיע בקידום האתרים שלכם ברשת. כאן יש שתי אפשרויות, או לגשת לבעל מקצוע שיבנה ויתפעל עבורכם את הקמפיין (במקרה זה בדרך כלל תשלמו אחוזים מסוימים מתקציב הפרסום שלכם)  או לעשות זאת בעצמכם. בדרך כלל אני הייתי ממליץ לגשת לאיש מקצוע שידאג לכל הקמפיין אבל זוהי כמובן החלטה תקציבית שלכם. לאחר שהחלטתם והקמפיין באוויר תוכלו לראות כניסה לאתרים מיד לאחר שהוא יאושר. עבור כל גולש שיילחץ על המודעה שלכם תשלמו בהתאם עד שייגמר התקציב. היזהרו לא להיכנס לקמפיין שכזה עם תקציב קטן מדי, כך תוכלו לאבד את אמינות הלקוחות מכיוון שפעם תופיעו ופעם לא.

אם קידום אתרים ממומן תכביד מדי על תקציב הפרסום שלכם, אתם יכולים לבחור בדרך קידום השנייה ולהבין מה זה קידום אורגני בגוגל. קידום אתרים SEO בצורה זו תיקח זמן רב יחסית (בין 3-6 חודשים) אך קידום אתרים בגוגל בצורה זאת תביא את אתרכם להופיע במיקומים גבוהים מאד בתוצאות ה"רגילות" כך שהאתר שלכם ייראה אמין ורלוונטי בעיני הגולשים ולמעשה ימשוך את הגולשים אליו. צורה זו של קידום אתרים אורגני בגוגל כרוכה בתשלום חודשי מסוים (תלוי ברמת התחרותיות, התחום בו העסק פועל וכמות העבודה שיש) למקדם אתרים מקצועי, הוא אמור לעשות את כל העבודה בתחום ולמעשה אתם רק צריכים לעקוב אחריו. גם בשיטת קידום אתרים ברשת זו אתם יכולים להיות אלו שיעשו את העבודה, אך כאן זה כרוך בהבנה יסודית של התחום, לימוד עצמי לאורך זמן רב והשקעה גדולה של משאבים בנושא, לא תמיד זה משתלם, אך שוב, זה נתון להחלטתכם.
קידום אתרים אורגני