מספרים עלינו

לתיאום פגישה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
או חייגו עכשיו- 03-6293122
נא להזין את פרטיך
שם
דואר אלקטרוני
טלפון
מתעניין ב:
פרטים נוספים
תודה לירון ולSimply Ad

תודה לירון ולצוות Simply Ad .ביחד יצרנו את אתר האינטרנט לתפארת מדינת ישראל;). גם משפחת קרדשיאן אהבה את האתר והחליטה לבחור בנו להפיק את הביקור בירושלים.

להודות לך על הטיפול השוטף

ברצוני להודות לך על הטיפול השוטף באתר האינטרנט של סטארקיסט.
פעילות זו, הכוללת עדכון שוטף של האתר, עיצוב האתר, העלאת באנרים, מעברונים, דוחות כניסה לאתר שלנו וכו'.
הטיפול השוטף באתר חושף גולשים חדשים למוצרי סטארקיסט החדשים, פעילויות וידיעות על החברה ונושאים נוספים והכל באתר מקצועי אחד.
אנו רואים בפעילות איתך, מנוף להגיע לקהל גדול יותר מחד, וממוקד יותר מאידך .
תודה רבה על שיתוף הפעולה, מהירות התגובה, המקצועיות וההשקעה.
להמשך דרכנו המקצועית.

מכל הלב !

סימפליאד מעניקים לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, כל שאלה, פנייה, בקשה תמיד מטופלת במהירות האפשרית ועם חיוך. אנחנו מודים לכם על המקצועיות והאדיבות, מכל הלב !

שירות מצויין לאורך כל הדרך

לפני כשש שנים החלטתי להקים אתר חדש. בצעתי סקר שוק די מקיף ולאור המלצות של לקוחות והתרשמות אישית שלי החלטתי להתקשר עם חברת Simply-AD. כלקוח, אני מחפש אצל ספק שיתוף פעולה, יעילות, זמינות, תגובה מהירה, יוזמה ואכפתיות – וכל זאת באווירה טובה. את כל אלה מצאתי ב חברת Simply-AD. ממליץ על החברה וצוותה – כספקים של אתרי אינטרנט וכמקדמים של אתרים. יוחנן – רענן שיווק נדל"ן – הדרך שלכם לעסקת נדל"ן מוצלחת בכפר סבא – www.RRE.co.il 09-7671010

מענה מלא

כמי שהקימה עסק חדש קיבלתי מכם מענה מלא לצרכי החל מתהליך המיתוג בניית אסרטגייה שיווקית, בניית האתר הקמת עמוד הפייסבוק קידום האתר במנועי החיפוש ועבודה שוטפת במדיה החברתית.

תודה

מודה לך על השרות הנפלא שאתה עושה, תמיד בחן ובמקצועיות, תמיד בנכונות לעזור ולתת מעצמך. מקווה לעוד שנים של שיתוף פעולה בנינו.